Preskočiť na obsah
IRIDIA praktik

Zdravotníctvo a sociálna pomoc

IRIDIA praktik s. r. o.

Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

Sídlo
Turčiansky Peter
Od roku
2011
IČO
47 232 706

IRIDIA praktik

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Turčiansky Peter 138, 038 41
Na trhu od
25. januára 2011
IČO
47 232 706
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 86.21)
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

Firma v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte IRIDIA praktik

IRIDIA praktik, s. r. o. sídli na adrese Turčiansky Peter 138, 038 41. Zapísaná je od 25. januára 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti všeobecnej lekárskej praxe“ (86.21). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia a prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb….

Základné údaje

Obchodné meno
IRIDIA praktik, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 232 706
DIČ
2023181886
Dátum vzniku
25. januára 2011
Sídlo
Turčiansky Peter 138, 038 41
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 54107/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 86.21)
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa IRIDIA praktik zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvo

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli IRIDIA praktik, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Turčiansky Peter 138, 038 41.

Čím sa IRIDIA praktik, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti všeobecnej lekárskej praxe“ (86.21). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb….

Aké je IČO – IRIDIA praktik, s. r. o.?

IČO je 47 232 706, DIČ 2023181886.

Kedy vznikla IRIDIA praktik, s. r. o.?

Vznik: 25. januára 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Turčiansky Peter 138, 038 41

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre IRIDIA praktik, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese iridia-praktik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.